מה קרה לי באמצע היום, ברחוב?

מה קרה לי באמצע היום, ברחוב?

זה קורה לי לעתים רחוקות, אבל זה קורה. אני אדם מאוד מתוכנן ויודע בדיוק מה אני רוצה, כיצד ומתי להשיג. אני לא משאיר דברים ליד המקרה. כמו בפעמים קודמות, שבהן שכרתי שירותי ליווי ניגשתי גם הפעם לבחור מבין מבחר נערות ליווי עם פנים אמיתיות. היא צדה את עיני כבר במבט ראשון.

ידעתי שהבחירה בה היא לא רק טבעית ומתבקשת עבורי אלא הכרחית, בלתי נמנעת. משהו שנקבע מלמעלה. יצרתי קשר עם המשרד. אני תמיד שוכר את שירותיהן של נערות ליווי רק דרך המשרד מהמובילים בתחום, המתמחה בשירות לקוחות VIP. לא שאני מחשיב עצמי לאיש חשוב מאוד, אבל הראש שלי עובד כך: משרד ליווי שמציע נערות ליווי ללקוחות VIP חייב להיות בעל מאגר בחורות איכותיות, יפות, סקסיות.

קבענו מקום, זמן ואפילו את מה שנעשה במפגש. בציפייה דרוכה לקראתו המשכתי בעיסוקיי, מפעיל בתוכי מונה סמוי המונה את השעות שנותרו לי עד המפגש.

יצאתי לסידורים. פתאום, באחד הרחובות היותר סואנים של העיר הגדולה, בצהרי יום, על ספסל בתחנת אוטובוס, שעליו התיישבתי לרגע כדי לעשות סדר בתיק שלי, נעתקה נשמתי. לא האמנתי למראה עיניי. זו היא. לא היה לי ספק. היא דומה שתי טיפות מים לבחורה שאותה ראיתי בקטלוג נערות ליווי עם פנים חשופות של משרד הליווי. היא לא הכירה אותי, לא ראתה אותי מעולם, לכן לא חשתי מבוכה, לא חששתי מדבר.

על ברכיה היתה מונחת חוברת פתוחה ובידה עט מרקר צהוב, שבאמצעותו הדגישה שורות בטקסט. הצצתי. זה היה מאמר פילוסופי. סטודנטית, אמרתי בלבי. משלימה הכנסה.

שעות אחדות לאחר מכן, בחדר, באור העמום, לא התאפקתי ושאלתי אותה האם… היא חייכה. חיוך שכמוהו כהודאה. "עולם קטן" אמרנו שנינו פה אחד, כאילו נדברנו בינינו.

מה המסקנה? לא יודע אם יש מסקנה, אבל יש לי תובנה קטנה. אנשים הם תמיד יותר מורכבים ממה שאנחנו חושבים. על פי רוב העיסוק שלהם, העבודה, מגדירה אותם בעיני הזולת והיא היוצרת את הדימוי שלהם בעיניו. אבל החיים, עובדה, מפתיעים.